Een verzegelde theca met relikwie: Ex reliquiis sanctorum Laurentii, Clementis, Georgii, Vitalis, Venantii, Sebastiani Martyrum,
Dit stuk werd verkocht op 02.05.2024
Hamerprijs: € 550
Titel | Een verzegelde theca met relikwie: Ex reliquiis sanctorum Laurentii, Clementis, Georgii, Vitalis, Venantii, Sebastiani Martyrum, |
Afmetingen | 5,15 x 4,32 x 1,22 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 688 |
Lot nummer | 87 |
Lot ID | 19649 |
Schattingsprijs: € 200 - 300
Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Jezus is veroordeeld tot de dood, Gedreven leder. 19de eeuw. (W:53 x H:67 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 120 - 180
Schattingsprijs: € 100 - 150