Herend, ENS, Limoges, een collectie gebruiksvoorwerpen en figuren, porselein. 20ste eeuw. (D:17 x W:20 x H:14 cm)

Dit stuk werd verkocht op 10.05.2023
Hamerprijs: € 260

Herend, ENS, Limoges, een collectie gebruiksvoorwerpen en figuren, porselein.

20ste eeuw.

17 x 20 x 14 cm

10/05/2023 - 10/05/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

244

19218

Schattingsprijs: € 80 - 120

Hummel, 20 figuren, polychroom porselein. (H:18 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Charles CATTEAU (1880-1966) 'Decor 2366' voor Boch Keramis. (H:32 x D:19 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 400 - 600

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Ijsbeer'. (L:20 x W:36 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 200 - 300