Louis ROBBE (1806-1887) 'Het Zwarte Schaap' een schilderij, olie op doek. (W:70 x H:46 cm)

Hamerprijs: € 800

Louis ROBBE (1806-1887) 'Het Zwarte Schaap' een schilderij, olie op doek. Gesigneerd.

Louis ROBBE (1806-1887)

70 cm

46 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.000

Lot nummer

925

18870

Louis ROBBE (1806-1887)
Louis ROBBE (1806-1887)
Louis ROBBE (1806-1887)
Louis ROBBE (1806-1887)
Louis ROBBE (1806-1887)
Louis ROBBE (1806-1887)
Louis ROBBE (1806-1887)

Le Fils Du Pecheur' olie op paneel, getekend Joseph Lies. (W:50 x H:43 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Karel VAN BELLE (1884-1959) 'Danseres'. (W:81 x H:101 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Stadszicht bij kunstlicht'. (W:60 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Asanda KUPA (1981)(attr.) 'Scène met draagsters'. (W:92 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Michel BUYLEN (1953) 'Hélas Avril - I, II & III" 2001. (W:35 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 5.000 - 7.000

Een antiek schilderij 'Avondlicht aan de zee' vroeg 20ste eeuw. (W:46 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Aloïs BOUDRY (1851-1938) 'Het Gesprek'. (W:47 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Charles MELIKOFF (XX) 'Drie Schilderijen' . (W:59 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500