Een antiek schilderij 'Avondlicht aan de zee' vroeg 20ste eeuw. (W:46 x H:38 cm)

Dit stuk werd verkocht op 08.05.2024
Hamerprijs: € 160

Een antiek schilderij 'Avondlicht aan de zee' vroeg 20ste eeuw.

Onleesbaar getekend rechts onderaan.
Olie op doek.

46 cm

38 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

437

24135

Een antiek schilderij
Een antiek schilderij
Een antiek schilderij
Een antiek schilderij
Een antiek schilderij
Een antiek schilderij

Roger WITTEVRONGEL (1933) 'Twee lithografieën'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Willem VAN HECKE (1893-1976) 'Landschappen met een boerderij, schepen' 6 schilderijen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Charles VERBRUGGHE (1877-1974) 'Le Dyver De Bruges'

Schattingsprijs: € 200 - 300

Maurice BOEL (1913-1998) 'Abstract' 1970.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Carlo DE BROUCKÈRE (1920) 'Figuren op de dijk'

Schattingsprijs: € 150 - 250

Tony VAN OS (1886-1945) 'Sneeuwlandschap met een schip'.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antiek schilderij 'De Kroning van Maria' olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Albert Einstein'.

Schattingsprijs: € 300 - 500