Asanda KUPA (1981)(attr.) 'Scène met draagsters'. (W:92 x H:78 cm)
Lot 485

Schattingsprijs: € 240 - € 340

Asanda KUPA (1981) (attr.) 'Scène met draagsters'

olie op doek.
Getekend rechts onderaan.
Gedateerd 1999.

Asanda KUPA (1981)

92 cm

78 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 240 - € 340

Lot nummer

485

24386

Asanda KUPA (1981)(attr.)
Asanda KUPA (1981)(attr.)
Asanda KUPA (1981)(attr.)
Asanda KUPA (1981)(attr.)
Asanda KUPA (1981)(attr.)
Asanda KUPA (1981)(attr.)
Asanda KUPA (1981)(attr.)

Stilleven met fruit, olie op paneel. Getekend A. Wery. (W:33,5 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Door BOEREWAARD (1893-1972) 'Marine'. (W:60 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Volger van Giovanni BILIVERTI (1585-1644) "De Dood van Lucretia" olie op doek. (W:90 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

August KNIP (1819-1859/60) 'Landschap met windmolen'. (W:32,5 x H:24,5 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Karel VAN LERBERGHE (1889-1953) 'Twee schilderijen'. (W:64 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Théophile LYBAERT (1848-1927) 'Lezende Monnik' 1875. (W:39 x H:43 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Roland DEVOLDER (1938) 'Engelen'. (W:29 x H:39 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300