Théophile LYBAERT (1848-1927) 'Lezende Monnik' 1875. (W:39 x H:43 cm)
Lot 481

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Théophile LYBAERT (1848-1927) 'Lezende Monnik'

Olie op board.
Getekend rechts onderaan, gedateerd 1875.

Théophile LYBAERT (1848-1927)

39 cm

43 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

Lot nummer

481

24336

Théophile LYBAERT (1848-1927)
Théophile LYBAERT (1848-1927)
Théophile LYBAERT (1848-1927)
Théophile LYBAERT (1848-1927)
Théophile LYBAERT (1848-1927)
Théophile LYBAERT (1848-1927)

Karel VAN BELLE (1884-1959) 'Danseres'. (W:81 x H:101 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een decoratief schilderij 'Bootje op een meer', getekend links onderaan. (W:66 x H:47,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jos VAN STEEN (XIX-XX) 'Pendant Nachtzichten'. (W:89 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Armand JAMAR (1870-1946) 'Zicht op Venetië, Italië' 1930. (W:75 x H:55 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.000

Henri Victor WOLVENS (1896-1977) 'Zeezicht' (W:30 x H40 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Albert DOMBE (XX) 'Marktscène'. (W:99 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300