Een Koorkap en twee Romeinse Kazuifels, dik goudbrokaat borduurwerk en afbeelding van De Heilige Familie.
Hamerprijs: € 1.900
Titel | Een Koorkap en twee Romeinse Kazuifels, dik goudbrokaat borduurwerk en afbeelding van De Heilige Familie. |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 2.375 |
Lot nummer | 222 |
Lot ID | 18815 |
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een altaarkruis met bijhorende kandelaars, Messing, Neogotiek, Waarschijnlijk Bourdon, Gent. 19de eeuw. (L:21 x W:27,5 x H:57,5
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een kleurrijke en geborduurde mantel voor een Processiebeeld. (W:125 x H:98 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Schattingsprijs: € 200 - 300