Een set van 3 canonborden, hout gemonteerd met messing en afgewerkt met cabochons. Circa 1900. (W:43 x H:27 cm)
Hamerprijs: € 160
Titel | Een set van 3 canonborden, hout gemonteerd met messing en afgewerkt met cabochons. Circa 1900. (W:43 x H:27 cm) |
Breedte/diepte | 43 cm |
Hoogte | 27 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 200 |
Lot nummer | 190 |
Lot ID | 18544 |
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een altaarkruis met bijhorende kandelaars, Messing, Neogotiek, Waarschijnlijk Bourdon, Gent. 19de eeuw. (L:21 x W:27,5 x H:57,5
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 300 - 500
Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Schattingsprijs: € 700 - 900