Een antieke koffer, 19de eeuw. (D:60 x W:140 x H:70 cm)

Hamerprijs: € 100

Een antieke koffer, 19de eeuw.

60 x 140 x 70 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

628

18463

Een kleine kloostertafel, dennenhout. (L:50 x W:190 x H:68 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Italiaanse consoletafel met spiegel en appliques, verguld, Lodewijk XV stijl. (L:36 x W:131 x H:217 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Drie grote spiegels, vergulde stucco in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (W:118 x H:226 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Chesterfield driepersoons zetel, groen leder. (L:90 x W:188 x H:68 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een staander, grijze marmer gemonteerd met brons. (L:30 x W:30 x H:104 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee metalen en vergulde stoelen, circa 1970. (L:40 x W:40 x H:108 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke schrijfdoos, Boulle en marqueterie inlegwerk. Napoleon 3. (L:24 x W:31 x H:10,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 400 - 600