Een antieke koffer, 19de eeuw. (D:60 x W:140 x H:70 cm)
Hamerprijs: € 100
Titel | Een antieke koffer, 19de eeuw. (D:60 x W:140 x H:70 cm) |
Afmetingen | 60 x 140 x 70 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 125 |
Lot nummer | 628 |
Lot ID | 18463 |
Een Italiaanse consoletafel met spiegel en appliques, verguld, Lodewijk XV stijl. (L:36 x W:131 x H:217 cm)
Schattingsprijs: € 600 - 800
Drie grote spiegels, vergulde stucco in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (W:118 x H:226 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een Chesterfield driepersoons zetel, groen leder. (L:90 x W:188 x H:68 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een staander, grijze marmer gemonteerd met brons. (L:30 x W:30 x H:104 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300