De Kroon van Madonna, messing afgewerkt met gefacetteerd glas. Laat 19de/vroeg 20ste eeuw. (W:18 x H:18 cm)
Hamerprijs: € 320
Titel | De Kroon van Madonna, messing afgewerkt met gefacetteerd glas. Laat 19de/vroeg 20ste eeuw. (W:18 x H:18 cm) |
Breedte/diepte | 18 cm |
Hoogte | 18 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 400 |
Lot nummer | 209 |
Lot ID | 18337 |
Restauraties en ontbrekende delen.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Schattingsprijs: € 300 - 500