Een grote en antieke schouwspiegel, vergulde stucco in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:130 x H:238 cm)

Hamerprijs: € 950

Een grote en antieke schouwspiegel, vergulde stucco in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw.

130 cm

238 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.188

Lot nummer

642

18176

Some missing pieces to the stucco.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een antieke 2-deurskast, hardhout. (L:36 x W:64 x H:143 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar antieke armstoelen, Lodewijk XV. (L:50 x W:64 x H:85,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200