Verras me
Terug naar account
Een paar tafelkandealars, brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (D:30 x W:30 x H:45 cm)

Een paar tafelkandealars, brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (D:30 x W:30 x H:45 cm)

Dit stuk werd verkocht op 22.03.2023
Hamerprijs: € 240

Omschrijving van het lot


Een paar tafelkandelaars, brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900.

Product details
Titel

Een paar tafelkandealars, brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (D:30 x W:30 x H:45 cm)

Afmetingen

30 x 30 x 45 cm

Veilingsdatum

22/03/2023 - 23/03/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 300

Lot nummer

779

Lot ID

18175

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een paar tafelkandealars, brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (D:30 x W:30 x H:45 cm)
Een paar tafelkandealars, brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (D:30 x W:30 x H:45 cm)
Een paar tafelkandealars, brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (D:30 x W:30 x H:45 cm)
Een paar tafelkandealars, brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (D:30 x W:30 x H:45 cm)
Een paar tafelkandealars, brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (D:30 x W:30 x H:45 cm)
Een paar tafelkandealars, brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (D:30 x W:30 x H:45 cm)
Een paar tafelkandealars, brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (D:30 x W:30 x H:45 cm)
Een paar tafelkandealars, brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (D:30 x W:30 x H:45 cm)
Een paar tafelkandealars, brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (D:30 x W:30 x H:45 cm)
Een paar tafelkandealars, brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (D:30 x W:30 x H:45 cm)
Een paar tafelkandealars, brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (D:30 x W:30 x H:45 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


VARIA
Een paar staande lampen, gesculpteerd en gepatineerd hout. Circa 1900. (H:144 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

VARIA
Een grote en decoratieve, handgeschilderde tapisserie. (W:220 x H:260 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

VARIA
Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

VARIA
Rémo PINTUS (1938-2002) 'Paardenhoofd'. (L:37 x W:42 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

VARIA
Drie 'Cave A Liqueurs', likeurkasten. 19de en 20ste eeuw. (L:14 x W:35 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

VARIA
Twee paar kandelaars, brons en cloisonné. Empire stijl en Lodewijk XV. (H:49 x D:26 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

VARIA
Een 'Pauw' haardscherm, messing. (L:15 x W:88 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

VARIA
Een half-automatische speelpop met cymbalen. (W:13 x H:21,5 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200