Een paar tafelkandealars, brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (D:30 x W:30 x H:45 cm)
Hamerprijs: € 240
Titel | Een paar tafelkandealars, brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (D:30 x W:30 x H:45 cm) |
Afmetingen | 30 x 30 x 45 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 300 |
Lot nummer | 779 |
Lot ID | 18175 |
Een paar staande lampen, gesculpteerd en gepatineerd hout. Circa 1900. (H:144 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een grote en decoratieve, handgeschilderde tapisserie. (W:220 x H:260 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Drie 'Cave A Liqueurs', likeurkasten. 19de en 20ste eeuw. (L:14 x W:35 x H:28 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500