Een paar kandelaars, verguld en gepatineerd brons, empire, 19de eeuw. (D:15 x W:24 x H:53 cm)
Hamerprijs: € 1.000
Titel | Een paar kandelaars, verguld en gepatineerd brons, empire, 19de eeuw. (D:15 x W:24 x H:53 cm) |
Afmetingen | 15 x 24 x 53 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.250 |
Lot nummer | 783 |
Lot ID | 17917 |
Schattingsprijs: € 600 - 800
Een miniatuur juwelendoos in de vorm van een draagstoel, circa 1900. (L:25 x W:12,5 x H:20 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een grote en decoratieve, handgeschilderde tapisserie. (W:220 x H:260 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Drie 'Cave A Liqueurs', likeurkasten. 19de en 20ste eeuw. (L:14 x W:35 x H:28 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500