Oswald TIEBERGHIEN (1936) 'Ronde en lange schaal' geglazuurde keramiek. (D:9,5 x W:56,5 x H:3 cm)
Hamerprijs: € 150
Oswald TIEBERGHIEN (1936-2024) |
Titel | Oswald TIEBERGHIEN (1936) 'Ronde en lange schaal' geglazuurde keramiek. (D:9,5 x W:56,5 x H:3 cm) |
Afmetingen | 9,5 x 56,5 x 3 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 188 |
Lot nummer | 414 |
Lot ID | 17902 |
Schattingsprijs: € 150 - 250
Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)
Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000
Een mid-century salontafel, metaal met keramische tegels. (L:45 x W:78 x H:34 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 200 - 300