Titel | Daum France, een grote 'Vide Poche' of schaal. (L:21 x W:30 x H:9 cm) |
Afmetingen | 21 x 30 x 9 cm |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 338 |
Lot ID | 24300 |
Een vaas, geslepen kristal met een verguld zilveren ring door Wolfers Frères. A835. (H:33 x D:15,5 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een mid-century vaas met kleurrijk decor, Murano, Italië, 20ste eeuw. (L:13 x W:16 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Val Saint Lambert, een karaf met 6 glazen. Geslepen kristal. (H:23 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Daum France 'Beer met jong' pâte de verre glas. (L:12 x W:11,5 x H:15,5 cm)
Schattingsprijs: € 500 - 700