Titel | Daum France 'Beer met jong' pâte de verre glas. (L:12 x W:11,5 x H:15,5 cm) |
Afmetingen | 12 x 11,5 x 15,5 cm |
Schattingsprijs | € 500 - € 700 |
Lot nummer | 327 |
Lot ID | 24826 |
Een vaas, geslepen kristal met een verguld zilveren ring door Wolfers Frères. A835. (H:33 x D:15,5 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Val Saint Lambert, vier stuks geslepen en gekleurd kristal. (H:31 x D:19 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Val Saint Lambert, model Jupiter, gekleurd en geslepen kristal. (H:39 x D:20 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een parfumfles, geëtst en gemonteerd met zilver. Glas, 19de eeuw. (L:8 x W:17 x H:26,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Lalique 'Masque De Femme', een kaarsenhouder op hoge voet. (L:11,5 x W:11,5 x H:30,5 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200