Verras me
Terug naar account
Een parfumfles, geëtst en gemonteerd met zilver. Glas, 19de eeuw. (L:8 x W:17 x H:26,5 cm)
Lot 324

Een parfumfles, geëtst en gemonteerd met zilver. Glas, 19de eeuw. (L:8 x W:17 x H:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Omschrijving van het lot


Een parfumfles, geëtste en gemonteerd met zilver. Glas, 19de eeuw.

Zilver gemerkt 800/1000. 

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Een parfumfles, geëtst en gemonteerd met zilver. Glas, 19de eeuw. (L:8 x W:17 x H:26,5 cm)

Afmetingen

8 x 17 x 26,5 cm

Veilingsdatum

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

324

Lot ID

24067

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een parfumfles, geëtst en gemonteerd met zilver. Glas, 19de eeuw. (L:8 x W:17 x H:26,5 cm)
Een parfumfles, geëtst en gemonteerd met zilver. Glas, 19de eeuw. (L:8 x W:17 x H:26,5 cm)
Een parfumfles, geëtst en gemonteerd met zilver. Glas, 19de eeuw. (L:8 x W:17 x H:26,5 cm)
Een parfumfles, geëtst en gemonteerd met zilver. Glas, 19de eeuw. (L:8 x W:17 x H:26,5 cm)
Een parfumfles, geëtst en gemonteerd met zilver. Glas, 19de eeuw. (L:8 x W:17 x H:26,5 cm)
Een parfumfles, geëtst en gemonteerd met zilver. Glas, 19de eeuw. (L:8 x W:17 x H:26,5 cm)
Een parfumfles, geëtst en gemonteerd met zilver. Glas, 19de eeuw. (L:8 x W:17 x H:26,5 cm)
Een parfumfles, geëtst en gemonteerd met zilver. Glas, 19de eeuw. (L:8 x W:17 x H:26,5 cm)
Een parfumfles, geëtst en gemonteerd met zilver. Glas, 19de eeuw. (L:8 x W:17 x H:26,5 cm)
Een parfumfles, geëtst en gemonteerd met zilver. Glas, 19de eeuw. (L:8 x W:17 x H:26,5 cm)
Een parfumfles, geëtst en gemonteerd met zilver. Glas, 19de eeuw. (L:8 x W:17 x H:26,5 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


GLASWERK
Val Saint Lambert en Murano, 9 sculpturen in kristal en glas. (H:19 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Val Saint Lambert, vier stuks geslepen en gekleurd kristal. (H:31 x D:19 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Een mid-century vaas met kleurrijk decor, Murano, Italië, 20ste eeuw. (L:13 x W:16 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Val Saint Lambert en andere, een groot glasservies. (H:20,1 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

GLASWERK
Een vaas, geslepen kristal met een verguld zilveren ring door Wolfers Frères. A835. (H:33 x D:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Elf geslepen en gekleurde glazen, Bohemen. (H:19,5 x D:8 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Een grote glazen stolp, op een houten staander. (H:74 x D:25 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

GLASWERK
Val Saint Lambert, vijf vazen en een schaal. Gekleurd en geslepen kristal. (H:30 x D:13 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500