Isidoor GODDEERIS (1953) 'Viool' gegoten ijzer. (D:67 x W:26 cm)
Hamerprijs: € 300
Isidoor GODDEERIS (1953) |
Titel | Isidoor GODDEERIS (1953) 'Viool' gegoten ijzer. (D:67 x W:26 cm) |
Lengte | 67 cm |
Breedte/diepte | 26 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 375 |
Lot nummer | 56 |
Lot ID | 17886 |
Edouard DROUOT (1859-1945) 'Venus op een golf'. (L:23 x W:43 x H:90 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Paul DUBOY (1830-c.1887) 'Mephisto & Elegante Dame'. (L:14 x W:14 x H:35 cm)
Schattingsprijs: € 500 - 800
Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Monumentaal Sculptuur'. (L:53 x W:74 x H:143 cm)
Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000