CLODION (1738-1814) |
Titel | Naar Claude Michel, CLODION (1738-1814) 'Triomf van Bacchus'. (L:26 x W:37 x H:65 cm) |
Afmetingen | 26 x 37 x 65 cm |
Schattingsprijs | € 1.500 - € 2.500 |
Lot nummer | 363 |
Lot ID | 24403 |
Jef LAMBEAUX (1852-1908) 'Buste van een Jongedame'. (L:18 x W:28 x H:42,5 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Paul DUBOY (1830-c.1887) 'Mephisto & Elegante Dame'. (L:14 x W:14 x H:35 cm)
Schattingsprijs: € 500 - 800
Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400
De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.500