CLODION (1738-1814) |
Titel | Naar Claude Michel, CLODION (1738-1814) 'Satyress of Faun met putti'. (H:45 x D:26 cm) |
Hoogte | 45 cm |
Diameter | 26 cm |
Schattingsprijs | € 1.200 - € 1.500 |
Lot nummer | 361 |
Lot ID | 24400 |
Hoofd van een man, gesculpteerde Carrara marmer. 19de eeuw. (L:19 x W:24 x H:30 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Paul MENGIN (1853-1937) 'Dame met een mandoline'. (L:13 x W:14 x H:26,5 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400