Edouard DROUOT (1859-1945) |
Titel | Edouard DROUOT (1859-1945) 'Venus op een golf'. (L:23 x W:43 x H:90 cm) |
Afmetingen | 23 x 43 x 90 cm |
Schattingsprijs | € 1.500 - € 2.500 |
Lot nummer | 359 |
Lot ID | 24261 |
- Some of the fingers are broken, but present.
Otherwise in excellent condition.
De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Benoît ROUGELET (1834-1894) 'La leçon d'équitation'. (L:39 x W:45 x H:59 cm)
Schattingsprijs: € 6.000 - 8.000