Emmanuel HANNAUX (1855-1934) |
Titel | Emmanuel HANNAUX (1855-1934) 'Le Poète et la Sirène' (L:30 x W:70 x H:77 cm) |
Afmetingen | 30 x 70 x 77 cm |
Schattingsprijs | € 3.500 - € 4.500 |
Lot nummer | 368 |
Lot ID | 25099 |
Roger RAVEEL (1921-2013) 'Een confrontatie' 2001. (L:7,5 x W:27 x H:23 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400
De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300