Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Monumentaal Sculptuur'. (L:53 x W:74 x H:143 cm)
Lot 452

Schattingsprijs: € 2.000 - € 3.000

Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Monumentaal Sculptuur'

Geglazuurde en niet-geglazuurde keramiek.
Op de rug getekend.
Circa 1975.

Opgebouwd in 2 delen.

Yves RHAYÉ (1936-1995)

53 x 74 x 143 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 2.000 - € 3.000

Lot nummer

452

24224

Yves RHAYÉ (1936-1995)
Yves RHAYÉ (1936-1995)
Yves RHAYÉ (1936-1995)
Yves RHAYÉ (1936-1995)
Yves RHAYÉ (1936-1995)
Yves RHAYÉ (1936-1995)
Yves RHAYÉ (1936-1995)
Yves RHAYÉ (1936-1995)
Yves RHAYÉ (1936-1995)
Yves RHAYÉ (1936-1995)
Yves RHAYÉ (1936-1995)
Yves RHAYÉ (1936-1995)

G. MALFAIT (XX) 'Resting Lady'. 1946. (L:22 x W:60 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Benoît ROUGELET (1834-1894) 'La leçon d'équitation'. (L:39 x W:45 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 6.000 - 8.000

Hoofd van een man, gesculpteerde Carrara marmer. 19de eeuw. (L:19 x W:24 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Kikker'. (L:19 x W:20 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Paul MENGIN (1853-1937) 'Dame met een mandoline'. (L:13 x W:14 x H:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Emmanuel HANNAUX (1855-1934) 'Le Poète et la Sirène' (L:30 x W:70 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 3.500 - 4.500

Michel BUYLEN (1953) 'Hélas Avril - I, II & III" 2001. (W:35 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 5.000 - 7.000