Lot 356

Schattingsprijs: € 1.200 - € 1.800

Francisque Joseph DURET (1804-1865) 'Les Danseurs Napolitains'

Gepatineerd brons.
Beide beelden getekend Duret.
Beide beelden getekend E. Quesnel, de gieterij.

Provenance:
Eén van de beelden onderaan gemerkt 'Herkomst, Alice Frey', de enige leerlinge van James Ensor. Deze beelden maakten mogelijk deel uit van de collectie van Alice Frey.

Francisque Joseph DURET (1804-1865)

17 x 19 x 43 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 1.200 - € 1.800

Lot nummer

356

24162

Albert Maurice DEKORTE (1889-1971) 'Naakte Dame' 1924.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Walter DE BUCK (1934-2014) 'Sculptuur' 1956.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Naar Jean Antoine HOUDON (1741-1828) 'Diana' gepatineerd brons. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Claudius MARIOTON (1844-1919) 'Le Travail guidant La Fortune'.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Daniel D'HAESELEER (XX) 'Boom'.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Yves LOHE (1947) 'Dansers'.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Francisco BARÓN (1931-2006) 'Deurklink'

Schattingsprijs: € 240 - 340

Claude Michel, CLODION (1738-1814) 'De Triomf van Bacchus'.

Schattingsprijs: € 600 - 800