Hergé, Les Avontures De Tintin, Les 7 Boules De Cristal, een strip. 1948. (W:23,5 x H:30,5 cm)
Hamerprijs: € 140
Titel | Hergé, Les Avontures De Tintin, Les 7 Boules De Cristal, een strip. 1948. (W:23,5 x H:30,5 cm) |
Breedte/diepte | 23,5 cm |
Hoogte | 30,5 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 175 |
Lot nummer | 829 |
Lot ID | 17774 |
Twee decoratieve panelen met 'Herberg scènes', olie op paneel. (W:123 x H:81 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Drie 'Cave A Liqueurs', likeurkasten. 19de en 20ste eeuw. (L:14 x W:35 x H:28 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een indrukwekkend paar kandelaars, 15 kaarsen, verguld en verzilverd metaal. (L:44 x W:60 x H:138 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een miniatuur juwelendoos in de vorm van een draagstoel, circa 1900. (L:25 x W:12,5 x H:20 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250