Een antieke Pietà, gepatineerde terracotta. 17de eeuw. (L: 17 x W: 25 x H: 43 cm)
Hamerprijs: € 800
Titel | Een antieke Pietà, gepatineerde terracotta. 17de eeuw. (L: 17 x W: 25 x H: 43 cm) |
Afmetingen | 17 x 25 x 43 cm |
Veilingsdatum | 21/09/2022 - 22/09/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.000 |
Lot nummer | 241 |
Lot ID | 14611 |
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een kruisbeeld met Corpus Christi, brons, Neogotiek. (W:26,5 x H:54 cm)
Schattingsprijs: € 120 - 180
Een Madonna met kind, gesculpteerde en gepatineerde eik, 19de eeuw. (L:19 x W:28 x H:77 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800