Royal Dux, een collectie van 2 beelden 'Fluitspeler' & 'De Waterdrager' (36,5cm)
Dit stuk werd verkocht op 20.04.2022
Hamerprijs: € 80
Titel | Royal Dux, een collectie van 2 beelden 'Fluitspeler' & 'De Waterdrager' (36,5cm) |
Hoogte | 36,5 cm |
Veilingsdatum | 20/04/2022 - 21/04/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 100 |
Lot nummer | 887 |
Lot ID | 13284 |
Oor schaap afgebroken, kleine restauratie aan de fluit.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 150 - 250
Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)
Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000