Een Franse neogotische zilveren kelk, met pateen en lepel. (H:21cm)
Hamerprijs: € 450
Titel | Een Franse neogotische zilveren kelk, met pateen en lepel. (H:21cm) |
Hoogte | 21 cm |
Diameter | 11,5 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 563 |
Lot nummer | 775 |
Lot ID | 10217 |
Gestorven Christus met een aartsengel, olie op paneel. 18de/19de eeuw. (W:75,5 x H:80,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 500 - 1.000