Een Franse neogotische zilveren kelk, met pateen en lepel. (H:21cm)

Hamerprijs: € 450

Een Franse neogotische zilveren kelk, met pateen en lepel. 360g. Gemerkt met minerva, 950/1000.

21 cm

11,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 563

Lot nummer

775

10217

Schattingsprijs: € 250 - 350

Een Diptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een kruisbeeld gemaakt uit gescupteerd palmenhout, ingelegd met parelmoer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een figuur van Jozef en Maria, porselein, Andenne, België.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een houtgesculpteerde vredesduif, 19de eeuw

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een paar antieke reliekhouders met afbeelding van Maria en Josef met kind. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie van 11 heiligebeelden, porselein en plaaster.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Triptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500