Een Corpus Christi gemaakt uit gesculpteerd palmenhout gemonteerd op een kruisbeeld gemaakt uit eik (H:82cm)
Hamerprijs: € 240
Titel | Een Corpus Christi gemaakt uit gesculpteerd palmenhout gemonteerd op een kruisbeeld gemaakt uit eik (H:82cm) |
Breedte/diepte | 42,5 cm |
Hoogte | 82 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 300 |
Lot nummer | 807 |
Lot ID | 10198 |
Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een kleurrijke en geborduurde mantel voor een Processiebeeld. (W:125 x H:98 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Een Madonna met kind, gesculpteerde en gepatineerde eik, 19de eeuw. (L:19 x W:28 x H:77 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een groot beeld 'Madonna met kind op de maansikkel', gepatineerd gips. (H:130 x D:44 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340