Een Corpus Christi gemaakt uit gesculpteerd palmenhout gemonteerd op een kruisbeeld gemaakt uit eik (H:82cm)

Hamerprijs: € 240

Een Corpus Christi gemaakt uit gesculpteerd palmenhout gemonteerd op een kruisbeeld gemaakt uit eik. Gedateerd 1886. 19de eeuw.

Conditie: ontbrekende delen.

42,5 cm

82 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 300

Lot nummer

807

10198

Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Drie paar kerkkandelaars, brons/messing. Neogotiek. (H:86 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een kleurrijke en geborduurde mantel voor een Processiebeeld. (W:125 x H:98 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Madonna met kind, gesculpteerde en gepatineerde eik, 19de eeuw. (L:19 x W:28 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een groot beeld 'Madonna met kind op de maansikkel', gepatineerd gips. (H:130 x D:44 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Jezus is veroordeeld tot de dood, Gedreven leder. 19de eeuw. (W:53 x H:67 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300