Een Corpus Christi gemaakt uit gesculpteerd palmenhout gemonteerd op een kruisbeeld gemaakt uit eik (H:82cm)

Hamerprijs: € 240

Een Corpus Christi gemaakt uit gesculpteerd palmenhout gemonteerd op een kruisbeeld gemaakt uit eik. Gedateerd 1886. 19de eeuw.

Conditie: ontbrekende delen.

42,5 cm

82 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 300

Lot nummer

807

10198

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie van 11 heiligebeelden, porselein en plaaster.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een figuur van Jozef en Maria, porselein, Andenne, België.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 250 - 350

Een houtgesculpteerde vredesduif, 19de eeuw

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Triptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500