FAGOTTO (XIX-XX) een beeld gemaakt uit terracotta van 2 leeuwinnen.

Hamerprijs: € 140

21 x 37 x 28 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

463

9854

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Étienne LE COMPTE (1931-2010) 'Sculptuur'. (H:27 x D:9,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Guglielmo PUGI (c.1850-1915) 'Waterdraagster'. (L:28 x W:34 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

George MINNE (1866-1941) 'Baigneuse IV'. (L:10 x W:14,5 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000

Lea DECAESTECKER (1933-2013) 'Sculpturen'. (L:30 x W:40 x H:34,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Sylvain NORGA (1892-1968) 'Discuswerper'. (L:30 x W:48 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.500