Lea DECAESTECKER (1933-2013) |
Titel | Lea DECAESTECKER (1933-2013) 'Sculpturen'. (L:30 x W:40 x H:34,5 cm) |
Afmetingen | 30 x 40 x 34,5 cm |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 352 |
Lot ID | 24541 |
De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Jef LAMBEAUX (1852-1908) 'Buste van een Jongedame'. (L:18 x W:28 x H:42,5 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Monumentaal Sculptuur'. (L:53 x W:74 x H:143 cm)
Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000
Hoofd van een man, gesculpteerde Carrara marmer. 19de eeuw. (L:19 x W:24 x H:30 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500