Lea DECAESTECKER (1933-2013) 'Sculpturen'. (L:30 x W:40 x H:34,5 cm)
Lot 352

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Lea DECAESTECKER (1933-2013) 'Sculpturen'

Donker gepatineerd brons.
Gemerkt op de rand.
Gemerkt 'De Goeve - Verloren Was - Cire Perdue'. Gieterijstempel voor De Groeve gieterij in Nevele.

H: 31 cm & H: 34,5 cm.

Lea DECAESTECKER (1933-2013)

30 x 40 x 34,5 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

352

24541

Lea DECAESTECKER (1933-2013)
Lea DECAESTECKER (1933-2013)
Lea DECAESTECKER (1933-2013)
Lea DECAESTECKER (1933-2013)
Lea DECAESTECKER (1933-2013)
Lea DECAESTECKER (1933-2013)
Lea DECAESTECKER (1933-2013)
Lea DECAESTECKER (1933-2013)
Lea DECAESTECKER (1933-2013)
Lea DECAESTECKER (1933-2013)

G. MALFAIT (XX) 'Resting Lady'. 1946. (L:22 x W:60 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jef LAMBEAUX (1852-1908) 'Buste van een Jongedame'. (L:18 x W:28 x H:42,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Monumentaal Sculptuur'. (L:53 x W:74 x H:143 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Beeld van een jongeman, gietijzer of fonte. (W:17 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hoofd van een man, gesculpteerde Carrara marmer. 19de eeuw. (L:19 x W:24 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Eugène CANNEEL (1882-1966) 'Allegorie De L'Abondance'. (L:20 x W:61 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400