Een bronzen beeldje op een staander gemaakt uit palissander.
Hamerprijs: € 50
Titel | Een bronzen beeldje op een staander gemaakt uit palissander. |
Afmetingen | 6 x 6 x 18,5 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 63 |
Lot nummer | 442 |
Lot ID | 9726 |
Edouard DROUOT (1859-1945) 'Venus op een golf'. (L:23 x W:43 x H:90 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Paul MENGIN (1853-1937) 'Dame met een mandoline'. (L:13 x W:14 x H:26,5 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300