Een figuur 'Danseres met slang' gemaakt uit verguld brons in art deco stijl en gemonteerd op een metalen sokkel

Hamerprijs: € 160

Een figuur 'Danseres met slang' gemaakt uit verguld brons in art deco stijl en gemonteerd op een metalen sokkel. Eerste heflt 20ste eeuw.

22 cm

47 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

450

9698

Een figuur

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.500

Sylvain NORGA (1892-1968) 'Discuswerper'. (L:30 x W:48 x H:83 cm)

Emmanuel HANNAUX (1855-1934) 'Le Poète et la Sirène' (L:30 x W:70 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 3.500 - 4.500

Hoofd van een man, gesculpteerde Carrara marmer. 19de eeuw. (L:19 x W:24 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Roger RAVEEL (1921-2013) 'Een confrontatie' 2001. (L:7,5 x W:27 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Gustave JACOBS (1891-1986) 'Ensor'. (L:15 x W:13 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

George MINNE (1866-1941) 'Baigneuse IV'. (L:10 x W:14,5 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400