Een figuur 'Danseres met slang' gemaakt uit verguld brons in art deco stijl en gemonteerd op een metalen sokkel
Hamerprijs: € 160
Titel | Een figuur 'Danseres met slang' gemaakt uit verguld brons in art deco stijl en gemonteerd op een metalen sokkel |
Breedte/diepte | 22 cm |
Hoogte | 47 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 200 |
Lot nummer | 450 |
Lot ID | 9698 |
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.500
Emmanuel HANNAUX (1855-1934) 'Le Poète et la Sirène' (L:30 x W:70 x H:77 cm)
Schattingsprijs: € 3.500 - 4.500
Hoofd van een man, gesculpteerde Carrara marmer. 19de eeuw. (L:19 x W:24 x H:30 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500