Een vierdelige collectie van groene vazen en een asbak gemaakt uit geslepen kristal en gemerkt Val Saint Lambert.
Hamerprijs: € 120
Titel | Een vierdelige collectie van groene vazen en een asbak gemaakt uit geslepen kristal en gemerkt Val Saint Lambert. |
Hoogte | 32 cm |
Diameter | 18 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 150 |
Lot nummer | 380 |
Lot ID | 9605 |
Daum France 'Beer met jong' pâte de verre glas. (L:12 x W:11,5 x H:15,5 cm)
Schattingsprijs: € 500 - 700
Een vaas, geslepen kristal met een verguld zilveren ring door Wolfers Frères. A835. (H:33 x D:15,5 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Val Saint Lambert 'Gevaert', een collectie gekleurde en geslepen glazen. (H:19,1 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340