Titel | Val Saint Lambert 'Gevaert', een collectie gekleurde en geslepen glazen. (H:19,1 cm) |
Hoogte | 19,1 cm |
Schattingsprijs | € 240 - € 340 |
Lot nummer | 335 |
Lot ID | 24196 |
Mignon Limoges, drie stolpen en hun sokkels, afgewerkt met een handgeschilderd decor. (H:49 x D:26,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een parfumfles, geëtst en gemonteerd met zilver. Glas, 19de eeuw. (L:8 x W:17 x H:26,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Val Saint Lambert, vier stuks geslepen en gekleurd kristal. (H:31 x D:19 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een vaas, geslepen kristal met een verguld zilveren ring door Wolfers Frères. A835. (H:33 x D:15,5 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250