Val Saint Lambert 'Gevaert', een collectie gekleurde en geslepen glazen. (H:19,1 cm)
Lot 335

Schattingsprijs: € 240 - € 340

Val Saint Lambert 'Gevaert', een collectie gekleurde en geslepen glazen.

Vooral model Gevaert.
- Witte wijn - Groen (6 pcs): 14,9 cm.
- Witte Wijn - rood (2 pcs): 13,7 cm
- Hoge gekleurde glazen (6pcs): 19,1 cm.
- Water glazen (9 pcs): 18,3 cm.
- Rode wijn (3 pcs): 16,1 cm
- Witte Wijn (6 pcs): 14,9 cm
- Porto (5pcs): 11,6 cm.

Bijgevoegd 12 andere kleine glazen.
- 1 groen wijn glas gechipt.

19,1 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 240 - € 340

Lot nummer

335

24196

Val Saint Lambert
Val Saint Lambert
Val Saint Lambert
Val Saint Lambert
Val Saint Lambert
Val Saint Lambert
Val Saint Lambert
Val Saint Lambert
Val Saint Lambert
Val Saint Lambert

GLASWERK
Daum France, een grote 'Vide Poche' of schaal. (L:21 x W:30 x H:9 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Lalique France, 'Dampierre' glas. (H:12,5 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

GLASWERK
Mignon Limoges, drie stolpen en hun sokkels, afgewerkt met een handgeschilderd decor. (H:49 x D:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Een parfumfles, geëtst en gemonteerd met zilver. Glas, 19de eeuw. (L:8 x W:17 x H:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

GLASWERK
Val Saint Lambert, vier stuks geslepen en gekleurd kristal. (H:31 x D:19 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Een vaas, geslepen kristal met een verguld zilveren ring door Wolfers Frères. A835. (H:33 x D:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Lalique 'Masque De Femme', een kaarsenhouder op hoge voet. (L:11,5 x W:11,5 x H:30,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

GLASWERK
Lalique France, 'Twee beren'. (L:4,5 x W:7,5 x H:8 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340