Julius Robert HANNIG (1866-1931) 'The Foundry' een beeld gemaakt uit terracotta.
Hamerprijs: € 80
Titel | Julius Robert HANNIG (1866-1931) 'The Foundry' een beeld gemaakt uit terracotta. |
Afmetingen | 22 x 40 x 50 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 100 |
Lot nummer | 324 |
Lot ID | 9594 |
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 120 - 180
Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 100 - 150