Julius Robert HANNIG (1866-1931) 'The Foundry' een beeld gemaakt uit terracotta.

Hamerprijs: € 80

Julius Robert HANNIG (1866-1931) 'The Foundry' een beeld gemaakt uit terracotta. Gemaakt in België periode 1900.

22 x 40 x 50 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 100

Lot nummer

324

9594

Julius Robert HANNIG (1866-1931)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 120 - 180

Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 100 - 150

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pia MANU (XX) 'Levensboek (2x)', terracotta. (W:41 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 400 - 600