Een keramisch bord met een visser, gemerkt Henriot Quimper

Hamerprijs: € 80

5 x 31 x 44 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 100

Lot nummer

288

9582

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Schattingsprijs: € 200 - 300

Charles CATTEAU (1880-1966) 'Decor 2366' voor Boch Keramis. (H:32 x D:19 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar Vieux Paris vazen, Empire Stijl. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:38,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:16 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 20 figuren, polychroom porselein. (H:18 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel en Goebel, een collectie van 15 stuks polychroom porselein. (D:27 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300