Een wit gepatineerde spiegel in Lodewijk XVI stijl.
Hamerprijs: € 320
Titel | Een wit gepatineerde spiegel in Lodewijk XVI stijl. |
Breedte/diepte | 107 cm |
Hoogte | 222 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 400 |
Lot nummer | 826 |
Lot ID | 9542 |
Schattingsprijs: € 600 - 800
Drie grote spiegels, vergulde stucco in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (W:118 x H:226 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Drie kleine bijzettafels marqueterie en gepatineerd decor. 20ste eeuw. (L:30 x W:44 x H:71 cm)
Schattingsprijs: € 120 - 180
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 800 - 1.200