Een collectie van 4 hoedensteunen en een kleine vaas gemaakt uit Chinees porselein.

Hamerprijs: € 550

Een collectie van 4 hoedensteunen en een kleine vaas gemaakt uit Chinees porselein. 19de/20ste eeuw.

28 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 688

Lot nummer

97

9303

Een grote Chinese Famille Rose schaal, 'De Oogst'. 19de eeuw. (H:11,5 x D:38 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Oosterse Thankga, geschilderd op zijde. (W:79 x H:127 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Vier schalen en twee vazen, Japan, Imari. 19de en 20ste eeuw. (H:34,5 x D:17 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Chinese Famille Verte 'Roulleau' vaas. Kangxi mark. (H:46 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Vijftien Chinese schalen, tasjes en borden, blauw-wit en Famille Rose. (D:23,4 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een grote Chinese schaal, Famille Rose met decor van een pauw en bloesems. 19de eeuw. (H:12,5 x D:37 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een decoratief paar Chinese vazen met decor van een feniks. 20ste eeuw. (H:62 x D:26 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250