Charles VERBRUGGHE (1877-1974) 'Neige Environ de Bruges' 1940. (W:55,5 x H:40,5 cm)
Lot 432

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Charles VERBRUGGHE (1877-1974) 'Neige Environ de Bruges' 1940.

Olie op board.
Getekend en gedateerd links onderaan. 1940.

Charles VERBRUGGHE (1877-1974)

55,5 cm

40,5 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

432

24131

Henri PAUWELS (1903-1983) 'De Boerderij'. (W:60 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Hugo CLAUS (1929-2008) 'Figuur met vogel' . (W:20 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Gestorven Christus met een aartsengel, olie op paneel. 18de/19de eeuw. (W:75,5 x H:80,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

José STORIE (1899-1961) 'Arums Et Tulipes'. (W:81 x H:71 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Stilleven met fruit, olie op paneel. Getekend A. Wery. (W:33,5 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Paul SCHOUTEN (1860-1922) 'Boerderij landschap'. (W:120 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

August 'SEDLACEK' STEPHAN (1868-1936) 'Preparing for the hunt'. (W:142 x H:98 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Zwarte vaas met bloemen'. (W:72,5 x H:67,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300