Een keramisch beeld van een witte tijger, met zwarte strepen. Gemaakt in Italië.
Hamerprijs: € 360
Titel | Een keramisch beeld van een witte tijger, met zwarte strepen. Gemaakt in Italië. |
Afmetingen | 35 x 35 x 77 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 450 |
Lot nummer | 878 |
Lot ID | 9300 |
Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 400 - 600
Arne VODDER (1926-2009) 'Coiffeuse Tafel' teak en glas. (L:36 x W:80 x H:105 cm)
Schattingsprijs: € 600 - 800