Een keramisch beeld van een witte tijger, met zwarte strepen. Gemaakt in Italië.

Hamerprijs: € 360

Een keramisch beeld van een witte tijger, met zwarte strepen. Gemaakt in Italië

35 x 35 x 77 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

878

9300

Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Vlaams Aardewerk, een grote vaas, Art Nouveau. (H:61,5 x D:22 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 400 - 600

Pia MANU (XX) 'Levensboek (2x)', terracotta. (W:41 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Arne VODDER (1926-2009) 'Coiffeuse Tafel' teak en glas. (L:36 x W:80 x H:105 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Ijsbeer'. (L:20 x W:36 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Pia MANU (XX) 'Brutalistische Totem (2x)'. (L:25 x W:40 x H:179,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Kikker'. (L:19 x W:20 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200