Titel | Een luchter, Lodewijk XVI stijl. Verguld brons. (H:100 x D:72 cm) |
Hoogte | 100 cm |
Diameter | 72 cm |
Schattingsprijs | € 240 - € 340 |
Lot nummer | 136 |
Lot ID | 24247 |
- One glass with a small damage.
Otherwise in good condition.
Een decoratieve Venitiaanse luchter, rood en wit glas. 20ste eeuw. (H:70 x D:54 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een attractief luchtertje, verguld metaal en gekleurd glas. Circa 1940. (H:65 x D:44 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 200 - 300