Verras me
Terug naar account
Een attractief luchtertje, verguld metaal en gekleurd glas. Circa 1940. (H:65 x D:44 cm)
Lot 140

Een attractief luchtertje, verguld metaal en gekleurd glas. Circa 1940. (H:65 x D:44 cm)

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Omschrijving van het lot


Een attractief luchtertje, verguld metaal en gekleurd glas. Circa 1940. 

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Een attractief luchtertje, verguld metaal en gekleurd glas. Circa 1940. (H:65 x D:44 cm)

Hoogte

65 cm

Diameter

44 cm

Veilingsdatum

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

140

Lot ID

24326

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een attractief luchtertje, verguld metaal en gekleurd glas. Circa 1940. (H:65 x D:44 cm)
Een attractief luchtertje, verguld metaal en gekleurd glas. Circa 1940. (H:65 x D:44 cm)
Een attractief luchtertje, verguld metaal en gekleurd glas. Circa 1940. (H:65 x D:44 cm)
Een attractief luchtertje, verguld metaal en gekleurd glas. Circa 1940. (H:65 x D:44 cm)
Een attractief luchtertje, verguld metaal en gekleurd glas. Circa 1940. (H:65 x D:44 cm)
Een attractief luchtertje, verguld metaal en gekleurd glas. Circa 1940. (H:65 x D:44 cm)
Een attractief luchtertje, verguld metaal en gekleurd glas. Circa 1940. (H:65 x D:44 cm)
Een attractief luchtertje, verguld metaal en gekleurd glas. Circa 1940. (H:65 x D:44 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


VERLICHTING
Een paar decoratieve tafellampen, 20ste eeuw. (L:15 x W:15 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

VERLICHTING
Een decoratief paar tafellampen afgewerkt met Corintische kapitelen. (L:15 x W:15 x H:48 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

VERLICHTING
Een paar wandlichten met schelpen, gemonteerd op koper. Circa 1950. (L:13 x W:26 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

VERLICHTING
Een grote Lantaarn, gepatineerd metaal en glas. Circa 1900. (H:144 x D:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

VERLICHTING
Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

VERLICHTING
Een luchter, messing in Empire stijl. Circa 1970. (H:104 x D:73 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

VERLICHTING
Een attractief luchtertje, verguld metaal en gekleurd glas. Circa 1940. (H:65 x D:44 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

VERLICHTING
Concord, een decoratieve vloerlamp, verguld messing. (H:167 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180