Een vaas gemaakt uit Chinees porselein en gedecoreerd met rozen en vleermuizen. 19de eeuw.
Hamerprijs: € 340
Titel | Een vaas gemaakt uit Chinees porselein en gedecoreerd met rozen en vleermuizen. 19de eeuw. |
Hoogte | 58 cm |
Diameter | 23 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 425 |
Lot nummer | 58 |
Lot ID | 9273 |
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een grote Chinese Famille Rose 'Herten' schaal. 19de eeuw. (H:11 x D:28,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een paar vazen, bijgevoegd een wierookbrander, brons met champslevé decor. Circa 1900. (H:45 x D:23 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een Chinese vaas, Famille Rose met decor van Fauna en Flora. (H:60 x D:25 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500