Titel | Drie Chinese en Japanse theepotjes, blauw-wit decor. (W:20 x H:14 cm) |
Breedte/diepte | 20 cm |
Hoogte | 14 cm |
Schattingsprijs | € 80 - € 120 |
Lot nummer | 30 |
Lot ID | 24200 |
- Chinese teapot with restoration to the handle, chip on the rim, chip to the lid
- Various chips to the handles of one other teapot.
Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een Chinese vaas, Famille Rose, met decor van krijgers. (H:58 x D:24 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 200 - 300