Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) een keramische vaas met rode glazuur en gemerkt Amphora
Hamerprijs: € 360
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) |
Titel | Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) een keramische vaas met rode glazuur en gemerkt Amphora |
Hoogte | 25 cm |
Diameter | 20 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 450 |
Lot nummer | 924 |
Lot ID | 9249 |
Capodimonte 'La Legge e Uguale Per Tutti' Rechtszaal, polychroom porselein. (L:24 x W:30 x H:27 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Royal Dux, een paar vazen en een dame met twee manden. Polychroom porselein. (L:17 x W:36 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400