Een mid-century ice-pail in de vorm van een uil en gemerkt Fredootherm. Gemaakt in Duitsland.

Hamerprijs: € 260

16 x 16 x 28 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

841

9240

Louis BUISSERET (1888-1956) 'Binche, Mardi Gras, Carnaval' 1910. (W:60 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke 'Komfoor', Vlaanderen, 19de eeuw. (L:22 x W:34 x H:13 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 150

Pia MANU (XX) 'Levensboek (2x)', terracotta. (W:41 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een uitschuifbare salontafel, bijgevoegd een bankje. Lakwerk en houtfineer inlegwerk. (L:110 x W:145 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een collectie fotoboeken, waarvan 1 met een muziekdoos. (W:24 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar decoratieve 'Vliegtuig propellers'. (L:266 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Schattingsprijs: € 150 - 250