Angelo MANGIAROTTI (1921-2012) een bijzettafel model 'Eros' gemaakt uit marmer en gemerkt Skipper.

Dit stuk werd verkocht op 03.09.2021
Hamerprijs: € 2.800

Angelo MANGIAROTTI (1921-2012)

47 x 54 x 39 cm

03/09/2021 - 04/09/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 3.500

Lot nummer

852

8830

Angelo MANGIAROTTI (1921-2012) een bijzettafel model

Pia MANU (XX) 'Levensboek (2x)', terracotta. (W:41 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een 6-delig Lodewijk XVI stijl salon, circa 1900. (L:71 x W:162 x H:119 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar antieke Lodewijk XV stijl armstoelen. (L:73 x W:78 x H:108 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke 'Stollentruhe', Noordrijn-Westfalen Duitsland. 16de eeuw. (L:67 x W:179 x H:82 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Schattingsprijs: € 600 - 800

Schattingsprijs: € 400 - 600

Pia MANU (XX) 'Brutalistische Totem (2x)'. (L:25 x W:40 x H:179,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200