Een luchter gemaakt uit brons in 2 niveau's. Periode 1960-1970.
Dit stuk werd verkocht op 03.09.2021
Hamerprijs: € 100
Titel | Een luchter gemaakt uit brons in 2 niveau's. Periode 1960-1970. |
Hoogte | 80 cm |
Diameter | 75 cm |
Veilingsdatum | 03/09/2021 - 04/09/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 125 |
Lot nummer | 418 |
Lot ID | 8561 |
Een attractief luchtertje, verguld metaal en gekleurd glas. Circa 1940. (H:65 x D:44 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een decoratieve Venitiaanse luchter, rood en wit glas. 20ste eeuw. (H:70 x D:54 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 240 - 340