Een tafellamp met verguld bronzen beeld van Guanyin. 20ste eeuw.
Dit stuk werd verkocht op 03.09.2021
Hamerprijs: € 280
Titel | Een tafellamp met verguld bronzen beeld van Guanyin. 20ste eeuw. |
Afmetingen | 20 x 32 x 40 cm |
Veilingsdatum | 03/09/2021 - 04/09/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 350 |
Lot nummer | 451 |
Lot ID | 7816 |
Schattingsprijs: € 240 - 340
Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een attractief luchtertje, verguld metaal en gekleurd glas. Circa 1940. (H:65 x D:44 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250